Sıkça Sorulan Sorular

Pizza hamurunuzun sırrı nedir?

Pizza hamurunun en önemli hammaddesi olan unu müşterilerimiz için titizlikle seçiyoruz. Unumuzun en önemli özelliği, yapısında yüksek oranda bulunan proteindir. Yılların tecrübesiyle geliştirdiğimiz reçetemizle mutfağımızda üretilen hamurlarımız, pizzalarımızın lezzetinin en ayırt edici özelliğidir.

Pizzalarınızın boyutları nedir?

Küçük boy pizzalarımızın çapı 20 cm, orta boy pizzalarımızın çapı 22 cm, büyük boy pizzalarımızın çapı ise 24 cm’dir.

Bir pizzanın üretim süreci nasıldır?

Lezzetli bir pizzanın üretimi, iyi bir pizza hamurunun üretimi ile başlar. Pizza hamurumuzu merkezimizde bulunan mutfağımızda özel teknolojimiz ile hazırlıyor kalite standartlarımızı koruyup lezzetimizden ödün vermiyoruz. Pizza hamurumuz firmamıza özel açma tekniği ile eğitim verilmiş personellerimiz tarafından özenle açılır ve pizza tabanı haline getirilir. Pizza üst malzemelerinde ilk sırayı reçetesi ve lezzeti bize özgü olan pizza sosumuz alır ve hemen arkasından mozarella peynirimiz ve diğer malzemelerimiz ile süslenir. Pişmeye hazır hale gelen pizzalarımız fırınımıza atılır ve pişirilir. Restoran müşterilerimiz için pizzamız dilimlenir ve masasında sabırsızlıkla bekleyen müşterilerimize servisi yapılır. Paket servis bekleyen müşterilerimiz için pizzalarımız paketlenir ve en kısa sürede özel tasarlanmış motor bagajlarında, ısı kaybı en aza indirgenerek müşterilerimize ulaştırılır.

Pizza malzemelerinizi nasıl tedarik ediyorsunuz?

Tedarikçilerimizi kapsamlı çalışmalar sonucu özenle seçmekteyiz. Ayrıca, gıda güvenliği ve ürün kalite standardımızı sağlayacak kurallar çerçevesinde oluşturduğumuz bir denetim listesi ile onları periyodik aralıklarla denetlemekteyiz. Ürünlerimizin ürün kalite standardına önem verdiğimiz için, denetim puanı belirlediğimiz barajın altında kalan tedarikçiler ile çalışmamıza son vermekteyiz. Pizza malzemelerimiz ise kapsamlı AR-GE çalışmaları sonucu firmamızca geliştirilen özel reçetelerden oluşmakta. Pizzalarımızda kullandığımız salam piliç etinden, dilim sucuk ise %100 dana etinden üretilmektedir.

Ürünlerinizde domuz yağı ve türevleri bulunuyor mu?

Ürünlerimizin hiç birinde domuz yağı ve türevleri bulunmamaktadır. Tüm et ürünlerimiz helal sertifikasına sahiptir.

Canaciktim.com üyelik şifremi nasıl öğrenebilirim?

https://www.canaciktim.com/sifremi-unuttum sayfasına giriş yaptıktan sonra E-Posta adresinizi girerek şifrenizi e-posta adresinize gelecek mail ile öğrenebilirsiniz.